21 серпня

(Будівельні новини)

ОБʼЯВЛЕННЯ МАТЕРІ БОЖОЇ В НОК (Ірландія)

21 серпня 1879 року ввечері під струменями проливного дощу, мешканці невеликого ірландського селища побачили при стіні храму три фігури. Перед вівтарем, на якому знаходився агнець стояли три постаті. У постаті, що стояла посередині люди пізнали Пресвяту Діву. По Її правій стороні стояв св. Йосип, а з іншої сторони Йоан Євангеліст. Їх мовчазне об’явлення бачило 22 особи у віці від п’яти до сімдесяти чотирьох років. Видіння тривало протягом кількох годин, наче Небо чогось чекало … Можемо ставити питання, чи дійсно під час цього об’явлення не було сказано жодного слова.  Є ті, хто вважають, що Марія в Нок хотіла залишити своє послання, однак, забракло співпраці з боку людей. Марія «обмежилася» лише чудесами ;-). Десять днів після об’явлення була вилікуване глуха дитина. Незабаром прозрів сліпий від народження. Невдовзі почали повідомляти про сім, вісім оздоровлень щоденно.    

 

Покровителями  дня є:

Св. Пій Х, папа – (1835 – 1914). Провів літургійну реформу, що стосувалася частішого приймання Святого Причастя і більш юного віку, який би дозволяв приймати причастя. Був відомий своєю простотою, набожністю і святістю. Його називають папою дітей, адже він їх дуже любив і дбав про те, щоб вони якомога раніше зустрілися з Христом. Перед своєю смертю Папа видав послання до держав, намагаючись їх зупинити перед вибухом війни.У 1954 році Пій ХІІ канонізував папу Пія Х.    

Св. Синодій Аполлінарій, єпископ – (Франція) – народився близько 430 року в сенаторській родині. Отримав добру освіту. Приймав активну участь у громадському житті, змагаючись за порятунок єдності імперії. У 471/2 р. його обрали єпископом Равенни. З цього часу він ревно віддавався церковній діяльності. Залишив після себе багату літературну спадщину: весільні пісні, панегірики, епіграми, а також листи.  

Іменини: Балдвіна, Філіпіни, Йоани.  

 

12-18 червня 2018 р., с. Ямна, Прикарпаття.
Реколекції організовані Рухом "Подружні Зустрічі"

Реколекції, частина ІІ

 

 Звіт про ІI етап будови осередку "Христа Царя Всесвіту"

 

18.06.2016 - урочисте освячення
перших житлових приміщень
в новозбудованому осередку на честь Христа Царя Всесвіту

 

Служба Божа в Биківні з нагоди Свята Незалежності.
11 листопада 2015 р.

 

Звіт про І етап будови осередку "Христа Царя Всесвіту"

 

 

о. Вєслав Пенскі SAC у програмі
"Як ми це бачимо - здалека видно краще",
Чикаго, 15.03.2015

 

 Молитви до Христа Царя

 

Christus Regnat,

Christus Vincit, Christus Imperat. 

 

PAX CHRISTI

Вітаємо на офіційному сайті нашої парафії.

Тут ви зможете познайомитися з нашою історією, нашим сьогоденням, нашими планами, тобто чим ми живемо і над чим працюємо.  

Наша інтернет-сторінка буде постійно відновлюватися і доповнюватися новими матеріалами, але вже можна не лише прочитати, але й навіть побачити частину нашої історії; познайомитися з напрямками діяльності.

  Доступна також картинна галерея. Заохочуємо відвідати.
Роботи, що в ній знаходяться виконані сучасними видатними художниками. Картини представляють величність і красу, яку творили наші предки
на землях сучасної України.  

Вже теж можна переглянути наші фільми, зокрема, цикл передач для ДТРК "Культура". 

У найближчому часі плануємо створити ще декілька цікавих розділів. 

 Тому заохочуємо вас відвідувати наш сайт і ставати нашими ДРУЗЯМИ Улыбаюсь

 

 Всі наші турботи і старання довіряємо Христу Цареві. 

 

 

 

 

 

Уваги відносно роботи сайту та можливих помилок можна надсилати на адресу:
webmaster(at)pallotyni.kiev.ua