Наші фільми

«Zapomniana Ukraina» (Забута Україна)
Фільм на польській мові створений нашими друзями в Польщі, які хотіли приблизити справи Католицької Церкви та поляків в Україні.
Фільм-подарунок
Фільм-подарунок на День народження, а також на 10ту річницю священицького рукоположення о. Вєслава Пенскі SAC. У фільмі зібрані фрагменти, що розповідають про життєвий шлях ювіляра: його покликання, служіння у різних парафіях, про його плани, надії та сподівання.

Фільми «Забута Україна» та «Фільм-подарунок» не належать до циклу програм «Під знаком Марії».

«Під знаком Марії»

У 2005-2008 роках парафія готувала документальні фільми для Державної Телерадіокомпанії «Культура». Автором та ведучим фільмів був настоятель парафії о.Вєслав Пенскі SAC, режисером Лоенгіна Агарова. Було створено цикл понад 30 програм, який носив назву «Під знаком Марії». Програми представляли життя та культуру католиків у нашій єпархії, Україні, а також цілому світі. Деякі з них були присвячені видатним культурним діячам, історичним подіям та їх свідкам. Наші фільми були представлені на міжнародних фестивалях у Непокалянові (Польща), Вітебську (Білорусь) та Севастополі (Україна), де наш фільм «Майданек» зайняв 2 місце у номінації «Уроки історії».

Програми з циклу «Під знаком Марії» поділені на три групи.

Перша група

Перша група програм розповідає про життя Вселенської Церкви в Україні та Польщі. Тут можна познайомитися з життям декількох парафій в Київсько-Житомирській дієцезій, з Санктуарієм Матері Божої в Ченстохові та Божого Милосердя в Кракові та іншими цікавими місцями та подіями.

Друга група

Друга група програм представляє фільми про чарівні міста та містечка, історичні та культурні пам’ятки. У глядача буде змога прогулятися по Варшаві, насолодитися красою чарівного містечка Дрогічин, відвідати прекрасний музей у Козлувці та багато інших видатних місць.

Третя група

Третю групу представляють фільми присвячені мистецтву та митцям. Програми познайомлять глядачів з сучасними українськими художниками, авторами полотен картинної галереї нашої парафії, їх досвідом та переживаннями під час написання своїх робіт та враженнями від пленерів, які проходили у Закопаному та Кракові.